Nasze serwisy

www.edumaster.pl

Platforma edukacyjna Edumaster to darmowe webinary i szkolenia online dla nauczycieli zakończone zaświadczeniem MEN, a także interaktywne materiały dydaktyczne do wykorzystania na lekcjach. Ucz się i podnoś kwalifikacje w wybranym przez siebie miejscu i czasie!

Platforma edukacyjna dla nauczycieli Edumaster: bezpłatne webinary prowadzone na żywo przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, stały dostęp do ponad 250 wideoszkoleń z kilkunastu obszarów tematycznych, baza multimedialnych materiałów dydaktycznych dla nauczycieli wszystkich przedmiotów.

www.centrumidea.eu

Centrum Edukacyjne IDEA – Twój zaufany partner w organizacji i nadzorze projektów edukacyjnych dla dzieci i dorosłych, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Prowadzimy kursy językowe i komputerowe oraz szkolenia rozwijające kompetencje kluczowe na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy!

Centrum Edukacyjne IDEA od ponad 30 lat prowadzi kursy i szkolenia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, w tym projekty dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Pomagamy rozwijać kompetencje kluczowe, umiejętności językowe i cyfrowe, wspieramy w aktywizacji zawodowej i podnoszeniu kwalifikacji.

www.platforma.edumaster.pl

Platforma Edumaster to baza materiałów dydaktycznych do wykorzystania na lekcjach w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Multimedialne materiały edukacyjne, scenariusze zajęć i gier, zestawy ćwiczeń i testów uatrakcyjniają lekcje i umożliwiają efektywne przygotowania do egzaminów końcowych.

Platforma Edumaster udostępnia nauczycielom II, III i IV etapu edukacyjnego multimedialne materiały dydaktyczne do wykorzystania na lekcjach. Wysoka wartość merytoryczna i atrakcyjna forma materiałów umożliwiają skuteczną, przyjemną naukę oraz rzetelne przygotowanie uczniów do egzaminów zewnętrznych.

www.idea.szkola.pl

Zaoczne niepubliczne szkoły średnie dla dorosłych prowadzone przez Centrum Edukacyjne IDEA zapewniają słuchaczom rzetelne przygotowanie do egzaminów końcowych i skuteczne podnoszenie kwalifikacji. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów, z zastosowaniem nowych technologii i najwyższej jakości materiałów dydaktycznych.

Zaoczne liceum dla dorosłych CE IDEA to trafny wybór dla wszystkich, którzy pragną uzupełnić wykształcenie i podnieść kwalifikacje zawodowe. Słuchacze uczestniczą w zajęciach stacjonarnych lub online, prowadzonych przez doświadczonych specjalistów z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów dydaktycznych.

www.fwrus.org

Fundacja Wspierania Rozwoju Usług Społecznych realizuje projekty edukacyjne i kulturalne dla dzieci i dorosłych, w tym osób osób wykluczonych oraz zagrożonych wykluczeniami. Działalność Fundacji WRUS obejmuje także organizację opieki medycznej dla seniorów, osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych.